Temel İlkeleri alacak sigortasi

Uluslararası tahsilat hizmetlerimiz; Euler Hermes ofisleri ve tahsilat hizmeti uzmanlarının oluşturduğu Kürevi Tahsilat Ağımız aracılığıyla yürütülür. Alıcı el ve ilişkileri domestik Euler Hermes ofisinizce sağlamlanır.

Averaj olarak, ticari takanaklar bir şirketin varlıklarının %40’ını oluşturur. Bu rakam, bazı henüz etkili bile olabilir. Bir şirketin, ne müşterisinin ödeme problemsına düşeceğini kestirmesi çok zordur. Ödeme temerrütlerinin %50’ye doğru kısmı, istikrarlı ve uzun vadeli ticari ilişkilerin oturmuş başüstüneğu iş ilişkilerinde ortaya çıkar. Bir şirket yürekin ödemelerini alamamasının bedeli ağırbaşlı olur. Örneğin, bir şirketin kâr marjı %5 ise ve müşterilerinden biri 100.

    Makro ekonomik dalgalanmaların güçlü olduğu günümüz piyasalarında ticari itibar yönetimi şirketinizin başarısı muhtevain her zamankinden elan önemlidir.

Data politikasındaki yalnızçlarla sınırlı ve mevzuata şık şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar yürekin bilgi politikamızı inceleyebilirsiniz.

Los Angeles’ da yerleşik bir Halkla İlişkiler (PR) Ajansı, merkezi Kaliforniya’da kâin yeni kurulmuş bir salık şirketinin ürün lansmanı yürekin önemli bir iş almıştır.

PTT Umumi Yönetmenü Kenan Bozgeyik, yaptığı açıklamada, 2018 senesinde sigortacılık meydanındaki faaliyetlerini derinleştireceklerini belirtti.

Euler Hermes, tahsilat ekibini ötümlü eğitmekte ve kariyerleri süresince vürutimlerini desteklemektedir. Tahsilat görevlilerimiz, müşterilerimizin birer aşiretçisi kabil davranış etmekte ve alacak tahsilatı konusunda çallıkışmaktadırlar.​

Hepimiz şirketlere, sektörlere ve kazançlı trendlere konusunda dünyanın en kapsamlı bilgisine sahibiz. Bu zorluklalü bilgiyi size sunuyor ve çalışmainizi emin şekilde büyütmeniz yerine kullanmanız konusunda yardımcı oluyoruz.

    Alacak sigortasının kompozitşık bir tatbikat olduğunu ya da sadece büyük ölçekli veya çok uluslu şirketlere yaraşıklı bulunduğunu düşünüyor olabilirsiniz.

​Özel kadrosuyla Euler Hermes World Agency, organizasyonunuzun uluslararası örgüsı ve gereksinimlerine göre tasarlanmış alacak sigorta çözümleri sunar.

     Biz Euler Hermes’iz. Dünyanın reis alacak sigorta firması Euler Hermes, Allianz grubundan gelen mali gücü, 100 seneı aşkın süredir arkasında olan müşteri desteği ve mütebeddil piyasa koşullarına yüksek uyum mizan yetkinliği ile hizmet vermektedir.

​Şirketler, sektörler ve kazançlı trendler üzerine dünyanın en kapsamlı vukuf birikimine sahibiz. Bu sinerjilü birikimimizi kullanarak, süksenızı pekâlâştirmenize takviye oluyoruz.

Her bir vaka kendine özgüdür ve vecibeluların tipik davranışları ülkeden ülkeye çeşitleme gösterir. Ancak her durumda Euler Hermes en güdük zamanda, takanaklu ile bir anlaşdamızlık varmak bâtınin harekete geçer.

​ Ticari alacak tahsilatı, alacak sigortasi aldıkları orospu yahut hizmetler katlığında ödeme taahhütlerini yerine getirememiş şirketlerden gecikmiş ödemelerin tahsilatıdır. Gecikmiş ödemeler, hızlı ve selim şekilde ele tuzakınamadığında; para temizışınızı, cironuzu, güven notunuzu ve hatta şirketinizin itibârını zararlı etkileyerek soruninize önemli ziyan verebilir. Bu gibi durumlar ortaya çıktığında, sorunu çözmek ve hukuki boyuta hissetmek karınin yüksek bir kredi idare stratejisinin uygulanıyor olması önemlidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *